Maak kennis met: Edwin

22 januari 2023

Leaseadviseur met een grote passie voor auto's

123Lease is een onafhankelijk leasebedrijf dat zich dagelijks inzet om ondernemers zorgeloos op weg te helpen met de leaseoplossing die past bij hun zakelijke wensen en behoeften. Maar wie is 123Lease nu eigenlijk en waarom doen we wat we doen? In dit blog vertelt onze lease adviseur Edwin je er alles over.

foto van lease adviseur Edwin

Maak kennis met Edwin

Edwin is al vier jaar lease adviseur bij 123Lease. Voordat autoliefhebber Edwin bij 123Lease terecht kwam was hij 18 jaar actief in de autobranche, waarvan 4 jaar bij 2 andere leasemaatschappijen.  Zijn passie voor auto’s begon al vroeg. Als kind keek hij zijn ogen uit wanneer zijn vader hem meenam naar de AutoRai in Amsterdam. Zijn spreekbeurten gingen vroeger vaak over automerken of bijvoorbeeld coureurs in de Formule 1. Het kwam voor zijn omgeving dan ook niet als een verrassing toen hij later zijn carrière in de automotive begon. 

Klaarstaan voor ondernemers

Edwin vertelt: ‘’Het werken met ondernemers en auto’s is mij op het lijf geschreven. Ik werk graag met hardwerkende mensen die zich dagelijks inzetten om hun dromen en doelen waar te maken. Daar mogen we met 123Lease aan bijdragen door ze van mooie, representatieve leaseauto’s te voorzien die voor hen als ondernemer de juiste, duurzame keuze zijn. Mijn kennis van en passie voor auto’s helpt me daar enorm bij. Of het nu gaat om een startende ZZP’er, of een ondernemer die al jarenlang actief is en over een groot wagenpark beschikt: ik haal er veel voldoening uit om ondernemers te kunnen helpen de beste (bedrijfs)auto te vinden voor hun persoonlijke situatie en onderneming.’’

Eerlijk en zonder fratsen

Eén van de kernwaarden van 123Lease is transparantie, dat vindt Edwin erg belangrijk. Hij vertelt: ‘’We spreken altijd open en eerlijk over het budget, de fase waarin een onderneming zich bevindt en de bijbehorende mogelijkheden. Zo is voor iedereen duidelijk wat er wel of niet kan en of iets een verstandige keuze is. Daarbij doen we altijd voorstellen die goed passen bij iedere individuele ondernemer en diens zaak. Ik vind het belangrijk dat we de tijd maken voor persoonlijke aandacht en gaan voor het best mogelijke resultaat voor iedere individuele ondernemer.’’

Kennis van en passie voor auto's

‘’Voor sommige mensen is een auto gewoon een auto, voor de mensen in ons team is nieuws over het nieuwste model van Audi, BMW of Porsche iets waarvoor je ons ‘s nachts wakker kunt maken. We selecteren onze mensen daarop en klanten profiteren hier echt van’’, vertelt Edwin. Hij vervolgt: ‘’Onze adviseurs zijn altijd op de hoogte van nieuwe en oudere modellen, hun eigenschappen, functies en accessoires. Daar kunnen we ondernemers goed over adviseren. Door onze ervaring en kennis hebben we erg snel een goed inzicht in wat bij een ondernemer past. Zo kunnen we je snel helpen aan de juiste auto en maak jij de juiste, duurzame keuze die goed past bij jouw zakelijke behoeften.’’

Snel schakelen en persoonlijk contact

Ondernemers willen snel kunnen schakelen en het liefst vandaag nog de weg op, maar dan wél in de auto die naadloos aansluit op hun wensen, behoeften en onderneming. Dat begrijpt Edwin als geen ander. 

Hij vertelt: ‘’Door de korte lijntjes binnen ons team en met ons netwerk van banken en garages, kunnen we onze klanten snel en efficiënt helpen. Natuurlijk zonder de details uit het oog te verliezen. Daar zijn we trots op. Ze kunnen ons altijd bellen met vragen en kunnen snel en onbezorgd de weg op met hun nieuwe bolide.’’ 

Advies op maat

Edwin vervolgt: ‘’De één heeft een heel duidelijk beeld van het soort auto dat hij of zij wil leasen, de ander zegt: ‘De auto moet betrouwbaar zijn, er goed uit zien en mijn spullen moeten er goed in passen’. We besparen zo’n klant erg veel tijd door de juiste vragen te stellen en een aantal passende suggesties te doen. Zo is de nieuwe auto snel uitgezocht en hoeft een klant niet allerlei garages of websites af te struinen. Daardoor hoeft een klant daar geen tijd aan te besteden en kan hij/zij als ondernemer doen wat diegene het beste doet: ondernemen.’’

We hebben een groot aanbod van auto’s op onze website staan, maar het kan zijn dat een ondernemer andere specifieke wensen heeft. Edwin vervolgt: ‘’Net die stap extra zetten voor onze klanten is iets dat we als vanzelfsprekend zien. We rusten niet tot we de beste auto voor de ondernemer en diens onderneming gevonden hebben. Dat vinden we als echte autoliefhebbers een geweldige uitdaging! Wij zijn pas tevreden als de ondernemer dat ook is.’’

Neem contact op met Edwin

Wil jij zakelijk een auto of bedrijfswagen leasen? Neem dan contact op met Edwin. Hij voorziet je graag van persoonlijk en deskundig advies. Bel Edwin: + 038 - 20 22 66 0 of mail hem op: edwin@123lease.nl.